Benicarló
Foto Foto Foto Foto
fletxaValencià fletxaCastellano
retol
URBANISME

El departament: organització i funcions

Àrea d'Urbanisme



Situació: pl. del Dr. Pera, núm. 4- 2n i 3r pis (CP 12580, Benicarló)

Horari d'atenció al públic: de dilluns a divendres, de 9 a 14 hores

Teléfon: 964 46 50 04/ 964 82 53 11

Fax: 964 82 7980

E-mail: correu.urbanisme@ajuntamentdebenicarlo.org



Al departament d'Urbanisme es desenvolupa l'activitat administrativa d'ordenació i control de l'activitat urbanística i de la utilització del sól per al seu aprofitament racional, d'acord amb el seu ús social.

Aquest departament s'estructura, a efectes del funcionament administratiu, en les següents seccions o serveis:


  • Secció d'Intervenció Urbanística

  • Secció d'Intervenció Ambiental

  • Secció de Planejament i Gestió

Els professionals adscrits a aquest departament, sota la direcció de l'Alcaldessa, són els següents:


Sra. Rosario Miralles Ferrando

Alcaldessa


Per a visites, demanar cita previa a la Secretaria d'Alcaldia, Inma Petite, ext: 132

e-mail:rmiralles@ajuntamentdebenicarlo.org.



Personal técnic

Personal administratiu

Arquitecte-Cap del Departament d'Urbanisme

Luis Pérez Lores

Visita (prévia cita): Dijous, de 12 a 14 hores

Ext. 730 e-mail: luis@ajuntamentdebenicarlo.org

Secció Intervenció Urbanística: 964 465004

Administrativa

Carmen Corella Monfort

Ext.725 e-mail: carmen@ajuntamentdebenicarlo.org





Auxiliar administrativa

Inmaculada Lores Benet

Ext.707 e-mail: inma@ajuntamentdebenicarlo.org

Técnic d'Administració General- Adjunt cap

Jesús Hernández Lahera

Visita (prévia cita): Divendres, de 12 a 14 hores

Ext. 722 e-mail: jesush@ajuntamentdebenicarlo.org

Arquitecta

Concepción Mora Martínez

Ext. 714 e-mail: mmora@ajuntamentdebenicarlo.org

Arquitecte técnic

Ezequiel Vidal Mormeneo

Visita (prévia cita): Dilluns, de 12 a 14 hores

Ext.723 e-mail: ezequiel@ajuntamentdebenicarlo.org

Secció Intervenció Ambiental: 964 825311

Administrativa

Cristina Arín Maura

Ext. 717 e-mail: cristina@ajuntamentdebenicarlo.org

Arquitecte técnic. Inspector d'obres

Manuel González Gallo

Visita (prévia cita): Dimecres, de 12 a 14 hores

Ext.706 e-mail: manuel@ajuntamentdebenicarlo.org

Enginyer técnic eléctric industrial

Sergio Carda Mundo

Visita (prévia cita): Dimecres, de 12 a 14 hores

Ext. 731 e-mail: sergio@ajuntamentdebenicarlo.org

Enginyera técnica d'Obres Públiques

Beatriz González Porcar

Ext.732 e-mail: beatriz@ajuntamentdebenicarlo.org

Secció Planejament i Gestió: 964 825311

Administrativa

Mª José Poy Recio

Ext. 718 e-mail: mjose@ajuntamentdebenicarlo.org







Auxiliar administrativa

Felicidad Peña Molina

Ext. 720 e-mail: feli@ajuntamentdebenicarlo.org

Técnica de gestió

Núria Benítez Beltrán

Ext. 716 e-mail: mbenitez@ajuntamentdebenicarlo.org

Delineant

Ana María Mosteo Núñez

Ext. 719 e-mail: ana@ajuntamentdebenicarlo.org

Delineant

Ramón Fernández Fontanet

Ext.721 e-mail: ramon@ajuntamentdebenicarlo.org


Creat per mjose el 12/08/2015
Suggeriments T'agrada? Imprimir Actualitzada 22/06/2017 15:40 © 2000-2017 Ajuntament de Benicarló