Candidaturas proclamades (BOP 56 de 30 d'abril de 2019)

Candidatura núm. 1: L'ESQUERRA DE BENICARLO:ESQUERRA UNIDA-ESQUERRA REPUBLICANA-CANVIEM ENTRE TOTS-ACORD MUNICIPAL (L'ESQUERRA DE BENICARLO-AM)

1. JOSEP BARBERÀ SORLÍ

2. ALICIA COSCOLLANO MASIP (Independent)

3. FRANCISCO JOSÉ COMPANYS BAYARRI

4. MARÍA CARMEN CORNELLES ARÁN (Independent)

5. ENOC ALTABÁS FELIPO

6. ROSA MARÍA CAMPS CARDONA (Independent)

7. JOSEP MIQUEL IRUELA LÓPEZ

8. MARÍA SALVADOR SIMÓ

9. JAIME MIRALLES PUIG

10. MARÍA DE LOS ÁNGELES FLORIDO ZAMORA

11. JONATAN CAMPOS GARCÍA

12. CLARA MARÍA ARNAU COSCOLLANO

13. XAVIER PERELLÓ MURIA

14. MARÍA TERESA ARTIGA ESTELLER

15. ALEX PLA CABANES

16. VIRGINIA CLARA BELDA VALLS

17. MIGUEL ÁNGEL COMPANYS BAYARRI

18. ROSA MARÍA SERRA ROMÁN

19. LLUIS CORRAL NUÑO

20. MARÍA CARMEN HERNÁNDEZ CORTÉS

21. ARIADNA COLL I NIETO

Suplents

1. JESÚS VIDAL MUÑOZ (Independent)

2. SONIA VALLÉS BEL

3. JOSEP ANTONI MOLINA GROS

4. ANDREA COUCEIRO SÁNCHEZ

5. JOSÉ LUIS FUENTES TENA

Candidatura núm. 2: COMPROMÍS PER BENICARLÓ: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)

1. MARTA ESCUDERO ALBOR

2. JOSEP LLUIS SEGURA I MONTERDE

3. SUSANA PEREZ ALONSO

4. PEDRO TORRENT ROCA

5. ADRIAN PALACIO OMS

6. MARIA COLL NIETO

7. DAVID GUMBAU MORERA (Independent)

8. GONZALO GALAN CARSI

9. SEBASTIA LLUIS RAMBLA VIDAL

10. YVETTE ANTON MALUENDA

11. IVAN DEL CASTILLO AVILA

12. ANDREA ALBERT PALAU

13. IGNACIO OCONNOR ARAYO

14. MARIA PILAR BAYARRI BELLES

15. ISABEL MUÑOZ OLIVER

16. REMEI LLUCH QUEROL

17. JOAN FURIO AÑON

18. AIDA ECHEMENDIA RODRIGUEZ

19. SANTIAGO ROMERO BELTRAN

20. JOSE MARIA QUEROL GELLIDA

21. JOAN MANUEL FERRER MESEGUER

Suplents

1. JOSE LUIS GUZMAN GRAU

2. CONXIN PUCHOL CAMPOS

3. IMMA ARAYO SOLA

Candidatura núm. 3: PARTIDO POPULAR (PP)

1. JUAN ANTONIO MAÑA FERRER

2. MARIA NIEVES EUGENIO BAYO

3. IZASKUN MAURA SORIANO (Independent)

4. LORENA GALLEN MUNDO

5. JORGE LLORACH SENAR (Independent)

6. MARIA ARANZAZU GARCIA ROLDAN

7. ELIAS FRESQUET LIMAS

8. MARIA RAMONA BODESCU (Independent)

9. MELANI ESPINOSA AVILA

10. JOSE VICENTE CALVET CERDA (Independent)

11. JOSE ANTONIO COMPANYS BAYARRI (Independent)

12. PATRICIA MACHANCOSES RUIZ

13. JOSE ANTONIO ESBRI BAYARRI (Independent)

14. JOSE FERNANDO FORNES ROCA

15. MARIA JOVANI PALAU

16. MARIA TERESA TRAVER BUENO

17. JOSE ANTONIO REDORAT FRESQUET

18. MARIA CONSUELO NOVOA GOMEZ

19. ROGER ALBERTO PEÑA

20. BORJA CASTELL SIMO

21. CHRISTIAN MAR BELTRAN SALVADOR

Suplents

1. JORGE JUAN MARTINEZ

2. MARIA INMACULADA PALOMA BARTOLOME ROYO (Independent)

3. DOMINGO CERDA MARZA

Candidatura núm. 4: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ROSARIO MIRALLES FERRANDO

2. ILDEFONSO AÑÓ LORES

3. PEDRO MANCHÓN PAU (Independent)

4. GEMMA CERDÁ MUÑOZ (Independent)

5. CARLOS FLOS FRESQUET

6. ROMÁN JOSÉ SÁNCHEZ MATEU

7. ISABEL CARDONA FERRAGUT

8. CLARA CID BLASCO (Independent)

9. FERNANDO JOVANI DIAGO (Independent)

10. MARÍA INMACULADA DÍAZ RUIZ (Independent)

11. FILO AGUT BARCELÓ

12. ALICIA FUSTER CAMOS (Independent)

13. RAÚL GARCÍA GRAU

14. JULIA MARIA CARMEN RODRIGUEZ RUIZ

15. JOSÉ VICENTE GIMENO BROCH

16. MÓNICA GÓMEZ RUIZ

17. JOAQUÍN BAYARRI SÁNCHEZ

18. CARMEN JACINTA FERNÁNDEZ LÓPEZ

19. ISMAEL EL GHAYAT SÁNCHEZ

20. Mª DE LOS ÁNGELES ROMERO GADEA

21. DOMINGO ROCA PRATS

Suplents

1. VICENTE PIÑANA PEÑA

2. MARIA BLANCA SANTOS ENCINAS

3. JOSÉ ANTONIO SÁNCHEZ MARTÍ

Candidatura núm. 5: PODEMOS-PIBEN (PODEMOS-PIBEN)

1. ANA LOPEZ NARANJO (PODEMOS)

2. SERGIO COLOM MONTERO (PIBEN)

3. PEDRO MARTINEZ LOPEZ (PODEMOS)

4. DAVID GARCIA MIRAVET (PIBEN)

5. MONICA SALVADOR MARTINEZ (PODEMOS)

6. CARLOS RODRIGUEZ PONCE (PIBEN)

7. JOAQUIN TOMAS CRESPI FERNANDEZ (PODEMOS)

8. MARIA DEL CARMEN MOLINER MOLINER (PIBEN)

9. MARIA JOSE MIRAVET FOLGUERA (PODEMOS)

10. ISABEL PELEGRINA FERNANDEZ (PIBEN)

11. JOSE ANTONIO CUCALA CALVET (PODEMOS)

12. ADRIAN COLOM FOLGUERA (PIBEN)

13. MARIA LUCIA AGUERRE BARBE (PODEMOS)

14. JOSEFA ESCOLANO PEINADO (PIBEN)

15. PILAR HERRERO GRACIA (PODEMOS)

16. PALOMA JIMENEZ LUZON (PIBEN)

17. CARLA FLEQUE MIRAVET (PODEMOS)

18. MARIA JIMENEZ LUZON (PIBEN)

19. ANGEL ANDRES LUCIO ERAZO (Independent)

20. JOEL VALERA SEVILLA (PIBEN)

21. FELIPE MARTI HERRAEZ (Independent)

Candidatura núm. 6: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

1. BENJAMIN MARTI ESBRI

2. JUAN JOSE CORNELLES BATISTE

3. JOSE MARIA COMPTE BROSED

4. YOLANDA PITARCH HERRERA

5. SONIA DE CASTRO FLOS

6. VICENTE LAMBIES SANCHEZ

7. DILMA LILIAN SOSA LACABANNE

8. CONRADO JULIAN SANCHO COMES

9. BELINDA MARIA FERNANDEZ SORLI

10. SARA MARTI ARNAL

11. FRANCISCO SALVADOR GAGO

12. LUZ DIVINA ITARTE FERRERES

13. MONTSERRAT LOPEZ GONZALEZ

14. MANUEL ROCA MASIP

15. JUAN DAVID MARIN MARZAL

16. MARCOS ALONSO DELGADO

17. ELENA GARCIA MASIP

18. JUAN MANUEL EDO CALVO

19. IVAN QUERALT MOROS

20. KATIA CATALA POLIAKOFF

21. MARCOS PLA SALA

Suplents

1. PEDRO JOSE MORALES SALES

2. MARIA CINTA PUIG SAPIÑA

3. ANTONIO ZARAGOZA MORENO

-->