Benicarló
Foto Foto Foto Foto
fletxaValencià fletxaCastellano
retol
ELECCIONS LOCALS I AUTONÒMIQUES 2015

Candidatures locals

Candidaturas proclamades (BOP 53 de 28 d'abril de 2015)

Candidatura núm.: 1. COMPROMÍS BENICARLÓ-ESQUERRA REPUBLICANA BENICARLÓ:COMPROMÍS (COMPROMÍS)

1. MARTA ESCUDERO ALBOR

2. JOAQUIM BUENO BOSCH

3. JOSEP MANEL BARBERA SORLI

4. SUSANA PEREZ ALONSO

5. ENOC ALTABAS FELIPO

6. MONICA MATEU MARZAL

7. DANIEL TEJEDOR BELTRAN

8. JOSE LUIS SEGURA MONTERDE

9. YVETTE ANTON MALUENDA

10. JOSEP-TOMAS REVERTE I BARRERA

11. JOSE MIGUEL IRUELA LOPEZ

12. MARIA IMMACULADA ARAYO SOLA

13. JOSE LUIS FUENTES TENA

14. FRANCISCO JOSE TEJEDOR PELLICER

15. MARIA COLL NIETO

16. JOSE MARIA QUEROL GELLIDA

17. A. ISABEL MUÑOZ OLIVER

18. IVAN FERRERES I AÑO

19. LAURA PIÑANA MAS

20. M. VICTORIA CERDA MARTINEZ

21. VICENT F. COLL PITARCH

Suplents

1. VICENTE M. CUCALA PASCUAL

2. PATRICI GIL MARTINEZ

3. AIDA ECHEMENDIA RODRIGUEZ

4. JORGE ANDRES GRAU

5. BETTINA PEPIOL DORIZON

6. DAVID GUMBAU I MORERA

7. JONATAN CAMPOS I GARCIA

8. Mª ADORACION FERNANDEZ GONZALEZ

9. MIREIA ALBIOL ALBESA

10. JUAN GOMIS HERNAN

Candidatura núm.: 2. PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JUAN ANTONIO MAÑA FERRER

2. JOSE JOAQUIN PEREZ OLLO

3. JUAN MANUEL CERDA TENA

4. MARIA NIEVES EUGENIO BAYO

5. MARIA JOVANI PALAU

6. PEDRO JOAQUIN GARCIA BAUTISTA

7. JOSE ANTONIO SIMO RAMON

8. JOSE MARIA SERRANO FORNER

9. ROCIO MARTINEZ ROCA

10. LAURA BELLES ROCA

11. ISAAC LORES PAVIA

12. JOSE ANTONIO ESBRI BAYARRI

13. LORENA GALLEN MUNDO

14. PATRICIA MACHANCOSES RUIZ

15. DOMINGO CERDA MARZA

16. ELIAS FRESQUET LIMAS

17. IVAN PERAIRE MUNDO

18. MARIA ISABEL RAMOS MORERA

19. MIGUEL SANCHEZ ADUNA

20. MARIA TERESA MALUENDA CERDA

21. EVA PAUNER SORLI

Suplents

1. ENRIC COMPTE VERICAT

2. MELANI ESPINOSA AVILA

3. VICENTE JOAQUIN VILLARROYA LLORACH

4. Mª CINTA GONZALEZ CABALLE

5. MARCELINO DOMINGO PRUÑONOSA

Candidatura núm.: 3. PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ROSARIO MIRALLES FERRANDO

2. DOMINGO ROCA PRATS

3. ROSA ANA MARZA CALDES

4. CARLOS FLOS FRESQUET

5. FILOMENA AGUT BARCELO (Independiente)

6. ILDEFONSO AÑO LORES (Independiente)

7. ROMAN SANCHEZ MATEU

8. RAUL GARCIA GRAU

9. ISABEL CARDONA FERRAGUT

10. MONICA GOMEZ RUIZ (Independiente)

11. FERNANDO JOSE JOVANI DIAGO (Independiente)

12. JOSE VICENTE GIMENO BROCH

13. CARMEN FERNANDEZ LOPEZ

14. JAVIER ANGOSTO ESPARRELLS

15. JULIA RODRIGUEZ RUIZ

16. JOAQUIN BAYARRI SANCHEZ

17. TRINIDAD PERDOMO GAIBISSO (Independiente)

18. ANGELES ROMERO GADEA

19. VICENTE RAMON COMPTE MOROS (Independiente)

20. MIREIA GARCIA PASTOR (Independiente)

21. JOSE ANTONIO SANCHEZ MARTI

Suplents

1. ANGELA GARCIA BOTELLA

2. VICENTE PIÑANA PEÑA

3. JOSE ANTONIO CERDA AMELA

Candidatura núm.: 4. CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)

1. BENJAMIN MARTI ESBRI

2. JUAN JOSE CORNELLES BATISTE

3. JOSE MARIA COMPTE BROSED

4. INGRID VIZCARRO COLL

5. YOLANDA PITARCH HERRERA

6. MANUEL ROCA MASIP

7. ALBERTO SEGARRA BUENO

8. BARTOLOME CALDES ESCUDER

9. GLENDYS THAIS GARCIA VIVAS

10. DILMA LILIAN SOSA LACABANNE

11. JUAN MANUEL EDO CALVO

12. CIRO FORES ITURBE

13. ANTONIO LUIS MONTAGUT SANCHEZ

14. DAVINIA CURTO ROCA

15. MERITXELL VIZCARRO COLL

16. JAVIER ANTONIO LLORACH CORNELLES

17. JOSE AVELINO JIMENEZ NEBOT

18. IOSEBA GOTZON ALEGRE PORTERO

19. MARIA DEL CARMEN LIEBANA PUERTA

20. MARIA MERCEDES ROCA ALMO

21. ANNA MARIA NATIVITAT ALSINA BOLINCHES

Suplents

1. MARIA FERRER AÑO

2. ALFONSO MARQUES MIGUEZ

3. JOSE ANTONIO GUIJARRO GARCIA-UCEDA

Candidatura núm.: 5. CANVIEM ENTRE TOTS (CET)

1. ENRIQUE MOYA MARZA

2. MARIA DE LOS REMEDIOS HERRERO GARCIA

3. FRANCISCO JOSE COMPANYS BAYARRI

4. MONICA SALVADOR MARTINEZ

5. PEDRO MARTINEZ LOPEZ

6. LUIS CORRAL NUÑO

7. JUAN LUIS MUÑOZ MARTI

8. JORGE ROLANDO PARRAGA MERO

9. RAQUEL SOSPEDRA ZAPATA

10. MARIA MERCEDES COMPANYS BAYARRI

11. JOAQUIN TOMAS CRESPI FERNANDEZ

12. ROSA XIMENA BAYARRI BARRERA

13. JOSE ANTONIO CUCALA CALVET

14. MARIA ISABEL ZAPATA LEIVA

15. MARIA ANGELES FERNANDEZ GARRIDO

16. MANUEL TOMAS FUENTES GARCIA

17. CARMEN PADILLA BUSTOS

18. LUISA LOPEZ MILLAN

19. MARIA CARMEN COMPANYS VIOLAT

20. AGUSTIN SOLDADO SORIANO

21. MANUELA CHAMORRO BENAVIDES

Suplents

1. ROSA MARIA MASIP GAYA

Candidatura núm.: 6. DEMOCRACIA NACIONAL (D.N.)

1. JUAN JOSE FOIX SORLI

2. JAVIER FERRER PEÑA

3. ISMAEL JUAREZ CHAMORRO

4. ROSA MARIA MARTINEZ PLA

5. MARIA NIEVES BAUSILI FAJARDO

6. DAVID FERRER PEÑA

7. ANDRES ZAPATA MORENO

8. ANTONIO SARCIAT CARMONA

9. KELIA MARQUEZ GARCIA

10. DOLORES SANCHEZ GONZALEZ

11. JUAN FRANCISCO CALVO DOMINGUEZ

12. JOSE FELIX ITARTE SANCHEZ

13. LETICIA MORO JIMENEZ

14. JACINTA PEÑA VINAIXA

15. DAPHNE FERRERES FUSTER

16. AITOR FERRERES FUSTER

17. JOSE ANTONIO ITARTE CASTELL

18. MARIA PILAR JIMENEZ CIFUENTES

19. NAOMI MARZAL PAJUELO

20. RAQUEL FOIX SORLI

21. FRANCISCO JAVIER ZUECO TIERZ

Suplents

1. MARIA TERESA SORLI MARZAL

2. FRANCISCO JAVIER GOMEZ PARRA

Candidatura núm.: 7. PARTIT INDEPENDENT PER BENICARLÓ (PIBEN)

1. DAVID GARCIA MIRAVET

2. SERGIO COLOM MONTERO

3. MARIA AMPARO VALLES CARDA

4. JORDI MIRALLES RAMON

5. EVA MONTSERRAT POZA JIMENEZ

6. RAUL BENAVENTE FERRER

7. MARIA CARMEN MOLINER MOLINER

8. LAURA ROBLES LLUCH

9. MARIA JOSE MIRAVET FOLGUERA

10. JOSE ANTONIO LUJAN LANDETE

11. JUAN FRANCISCO GUERRERO LINARES

12. CARMEN MIRAVET FOLGUERA

13. JORGE GAYOSO PEREZ

14. MARIA JOSE GARCIA MIRAVET

15. JOSEFA ESCOLANO PEINADO

16. ADRIAN COLOM FOLGUERA

17. VANESSA MULERO MANSO

18. NOELIA BENED VALLES

19. ALBA MARIA DEL CERRO MOCHALES

20. JOSE MANUEL URUÑUELA CERMEÑO

21. AMADEO PORCAR NAVARRO

Suplents

1. MANUEL MOYA PASSITI

2. VERONICA GARCIA BURGUILLOS

3. MARIA TERESA MIRAVET ESTELLER

Candidatura núm.: 8. ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)

1. CARLOS YACOUB ABU EID

2. ALMUDENA CASTILLO FERNADEZ

3. DANIEL JARO MORCHON

4. Mª ANGELES FLORIDO ZAMORA

5. ABDELBAKI TAHIRI EL BADISY

6. EMILIO FERRER GARCIA

7. Mª AFRICA SANCHEZ LEIS

8. FRANCISCO TEJEDOR PAC

9. FRANCISCA UTRERA DEL RIO

10. ANTONIO SIVERIO PADILLA

11. AMPARO ALONSO ALAGARDA

12. RAFAEL RUIZ AZAUSTRE

13. NASIHA HOSSAIN HAMED

14. ANTONIO FRANCISCO FLORIDO CONTERO

15. FRANCISCO MUÑOZ GUERRA

16. Mª CARMEN HERNANDEZ CORTES

17. PEDRO GIL ZAERA

18. WAFA AIT REDUAN HADDU

19. ANTONIO BARRIOS LOPEZ

20. ANDRES CLIMENT CLIMENT

21. ANGELICA ESTHELA GODOY CARRION

Suplents

1. ABDELOUAFI EL ASLI KAMEL

Suggeriments T'agrada? Imprimir Actualitzada 26/05/2017 15:40 © 2000-2017 Ajuntament de Benicarló