Benicarló
Foto Foto Foto Foto
fletxaValencià fletxaCastellano
retol
ESCRUTINI

Eleccions al Parlament Europeu 2014 - Resultats per secció

Informació en temps real sobre els resultats de l'escrutini secció a secció de les Eleccions al Parlament Europeu 2014

%Escrutini completat: 100,00%   Meses escrutades: 22 de 29


Districte111112223333333
Secció123451231234567
Electors censats110818346731457612509106554092312811758131717201003131317113
Certificacions Censals A) Alta0000000000000000
Certificacions Censals B) Correcció0000000000000000
%Participació 14h25,0927,2122,1428,2826,1433,2026,7623,8931,2024,7527,9922,1030,3528,0221,6326,62
%Participació 18h34,7536,2132,3937,8234,9742,0437,3732,5940,6334,6637,8333,1143,9537,4930,1636,63
Abstenció62510003837363252615443074556819087238375187689071
Vots emesos4838342907212872485212334686008505948834855458042
Vots en blanc122851661215111423131729921231
Vots nuls1123122017822710272712291122258
INICIATIVA FEMINISTA13002001003120013
PSOE9614768177733912440104137171100196134801686
P.P.139247812045892121751661602311882181461472273
COALICIÓN POR EUROPA21111020304102321
FORO DE CIUDADANOS01010001012150012
UPyD325722552312281512435746562137516
PACMA7541211744711895691
EPDD18201215118718192425171821233
C's830883611613152420212018211
IMPULSO SOCIAL12330000426021428
RECORTES CERO21001101113410420
COALICIÓ COMPROMÍS46752436241541929326943693648596
EXTREMADURA UNIDA0100100001100004
PARTIDO HUMANISTA10303000001010110
VOX590926818109711105100
P-LIB2100100000110107
FE de las JONS16100033143041330
P.C.P.E03110000002130213
PARTIDO X5525636057106103679
DISCAPACITADOS Y E.RARAS31010011122300520
PREPAL0100000000002003
EUPV-EV294912511910431826355638583234510
EH BILDU-BNG11010010021201010
IPEX-PREX-CREX0000011000000002
PARTIDO ANDALUCISTA0011100011001107
M.C.R.1000000000001013
ESCAÑOS EN BLANCO310550255649774880
R.R.U.E.0001001000000035
PODEMOS-PODEM4882256631204721294782431002349713
ALTERNATIVA REPUBLICANA0010000020011005
PARTIDO DA TERRA0100010000100126
SAIn0000000001000102
LA ESPAÑA EN MARCHA14122032003160126
PIRATAS35254260214550246
DEMOCRACIA NACIONAL20320014103011018
ACNV-R.E.P.O-UNIO12131000071321426
MOVIMIENTO RED2121102611031014101618106
M.S.R.0100000120000004
CILUS00240050312001018
%Abstenció56,4154,5356,9150,5153,1051,2851,0856,8549,3053,1651,6554,9048,6651,6558,4953,01
%Participació43,5945,4743,0949,4946,9048,7248,9243,1550,7046,8448,3545,1051,3448,3541,5146,99
%Vots en blanc2,483,361,722,222,094,842,884,722,993,831,532,863,281,863,852,87
%Vots nuls2,282,764,142,775,923,234,223,002,144,503,182,023,282,274,043,21
%INICIATIVA FEMINISTA0,210,360,000,000,700,000,000,430,000,000,350,170,230,000,000,16
%PSOE19,8817,6323,4524,5525,4415,7323,8017,1722,2222,8320,1216,8422,2027,6314,6820,96
%P.P.28,7829,6227,9328,2920,2137,1023,2232,1935,4726,6727,1831,6524,6930,1026,9728,26
%COALICIÓN POR EUROPA0,410,120,340,140,350,000,380,000,640,000,470,170,000,410,550,26
%FORO DE CIUDADANOS0,000,120,000,140,000,000,000,430,000,170,240,170,570,000,000,15
%UPyD6,636,837,597,638,014,845,376,442,567,176,717,746,344,336,796,42
%PACMA1,450,601,381,660,350,401,341,720,851,171,291,351,021,031,101,13
%EPDD3,732,400,342,911,744,441,543,003,853,172,824,211,933,713,852,90
%C's1,663,602,761,111,052,422,112,582,782,502,823,372,384,123,302,62
%IMPULSO SOCIAL0,210,241,030,420,000,000,000,000,850,330,710,000,230,210,730,35
%RECORTES CERO0,410,120,000,000,350,400,000,430,210,170,350,670,110,000,730,25
%COALICIÓ COMPROMÍS9,528,998,284,998,366,057,873,866,205,338,127,247,817,428,817,41
%EXTREMADURA UNIDA0,000,120,000,000,350,000,000,000,000,170,120,000,000,000,000,05
%PARTIDO HUMANISTA0,210,001,030,001,050,000,000,000,000,000,120,000,110,000,180,12
%VOX1,041,080,001,250,702,421,540,431,711,671,061,181,252,060,921,24
%P-LIB0,410,120,000,000,350,000,000,000,000,000,120,170,000,210,000,09
%FE de las JONS0,210,720,340,000,000,000,581,290,210,670,350,000,450,210,550,37
%P.C.P.E0,000,360,340,140,000,000,000,000,000,000,240,170,340,000,370,16
%PARTIDO X1,040,600,690,692,091,211,150,001,071,171,181,011,130,621,100,98
%DISCAPACITADOS Y E.RARAS0,620,120,000,140,000,000,190,430,210,330,240,510,000,000,920,25
%PREPAL0,000,120,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,230,000,000,04
%EUPV-EV6,005,884,147,076,624,038,257,735,565,836,596,406,576,606,246,34
%EH BILDU-BNG0,210,120,000,140,000,000,190,000,000,330,120,340,000,210,000,12
%IPEX-PREX-CREX0,000,000,000,000,000,400,190,000,000,000,000,000,000,000,000,02
%PARTIDO ANDALUCISTA0,000,000,340,140,350,000,000,000,210,170,000,000,110,210,000,09
%M.C.R.0,210,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,110,000,180,04
%ESCAÑOS EN BLANCO0,621,201,720,690,000,810,962,151,280,671,061,180,790,821,470,99
%R.R.U.E.0,000,000,000,140,000,000,190,000,000,000,000,000,000,000,550,06
%PODEMOS-PODEM9,949,838,629,1510,808,069,029,016,207,839,657,2411,334,748,998,87
%ALTERNATIVA REPUBLICANA0,000,000,340,000,000,000,000,000,430,000,000,170,110,000,000,06
%PARTIDO DA TERRA0,000,120,000,000,000,400,000,000,000,000,120,000,000,210,370,07
%SAIn0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,170,000,000,000,210,000,02
%LA ESPAÑA EN MARCHA0,210,480,340,280,700,000,580,860,000,000,350,170,680,000,180,32
%PIRATAS0,620,600,690,691,390,811,150,000,430,170,470,840,570,000,370,57
%DEMOCRACIA NACIONAL0,410,001,030,280,000,000,191,720,210,000,350,000,110,210,000,22
%ACNV-R.E.P.O-UNIO0,210,240,340,420,350,000,000,000,001,170,120,510,230,210,730,32
%MOVIMIENTO RED0,411,440,341,390,702,422,110,000,641,671,651,681,810,211,471,32
%M.S.R.0,000,120,000,000,000,000,000,430,430,000,000,000,000,000,000,05
%CILUS0,000,000,690,550,000,000,960,000,640,170,240,000,000,210,000,22

Atenció: les dades que s'ofereixen únicament tenen validesa informativa.

Suggeriments T'agrada? Imprimir Actualitzada 22/08/2017 14:36 © 2000-2017 Ajuntament de Benicarló