Benicarló
Foto Foto Foto Foto
fletxaValencià fletxaCastellano
retol
ELECCIONS LOCALS I AUTONÒMIQUES 2011

Candidatures locals

Candidatures en fase presentació

PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. MARCELINO DOMINGO PRUÑONOSA

2. SHARA VALLES BURRIEL (Independiente)

3. MARIA NIEVES EUGENIO BAYO (Independiente)

4. JUAN MANUEL URQUIZU MEJIAS

5. JOSE JOAQUIN PEREZ OLLO

6. JOSE MARIA SERRANO FORNER

7. MARIA ORTIZ ROCA

8. MANUEL EDUARDO ARIN PIÑANA

9. ROCIO MARTINEZ ROCA

10. MARCOS MARZAL ROCA

11. PEDRO LOPEZ GONZALEZ

12. PEDRO JOAQUIN GARCIA BAUTISTA

13. ALVARO LUIS PARIS SANCHEZ

14. LAURA BELLES ROCA

15. MARIA CARMEN IRURETAGOYENA FERNANDEZ

16. RAFAEL DELSHORTS LISON

17. DOMINGO CERDA MARZA

18. VICENTE JOAQUIN VILLARROYA LLORACH

19. SANDRA FORNES MARQUES

20. MARIA TERESA MALUENDA CERDA

21. CRISTINA VIDAL NAVARRO

Suplents

1. JOSE ANTONIO REDORAT FRESQUET

2. BLAS FERRER PROVINCIALES

3. VICENTE COMPTE LLANES

4. ALICIA VIDAL CARDONA

5. MARIA ISABEL RAMOS MORERA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ROSARIO MIRALLES FERRANDO

2. JOSE ANTONIO SANCHEZ MARTI

3. FILOMENA NATIVIDAD AGUT BARCELO (Independiente)

4. ILDEFONSO AÑO LORES

5. ROSA ANA MARZA CALDES

6. MARIA ANGELES ROMERO GADEA

7. ROMAN JOSE SANCHEZ MATEU

8. MANUEL FUNES ARJONA

9. MARIA MERCEDES RUIZ FERNANDEZ

10. UTILIANO MARTINEZ SANCHEZ

11. MIREIA GARCIA PASTOR

12. CARLOS FLOS FRESQUET

13. ANGELA GARCIA BOTELLA

14. AXEL NOEL MONFORT CANO

15. MARIA BEGOÑA AYZA MASCARELL

16. AITOR JIMENEZ LUZON

17. JOAQUIN BAYARRI SANCHEZ

18. JULIA MARIA CARMEN RODRIGUEZ RUIZ

19. MARIA TERESA GORRIZ NAVARRO

20. QUEREMON RIBA GUZMAN

21. JOSE ENRIQUE ESCUDER ARIN

Suplents

1. SANTIAGO MOLINA FABRA

2. AGUSTIN SOLA SENEN

3. PAULA GASPAR DE PABLOS

ESQUERRA REPUBLICANA DEL PAÍS VALENCIÀ - ACORD MUNICIPAL (Esquerra-AM)

1. JOSEP MANEL BARBERA SORLI (Esquerra-AM)

2. GERONI SALVADOR BACA (Esquerra-AM)

3.MARIA ISABEL ARNAU QUEROL (Independiente)

4. ADRIAN GARCIA CERDA (Esquerra-AM)

5. MIREIA ALBIOL ALBESA (Esquerra-AM)

6. JORGE PABLO ROJAS FERNANDEZ (Esquerra-AM)

7. VIRGINIA MORALES SEGURA (Esquerra-AM)

8. JOSE MIGUEL IRUELA LOPEZ (Independiente)

9. RICARDO REVERTER LANGE (Esquerra-AM)

10. EVA MARIA IBAÑEZ GARCIA (Independiente)

11. JONATAN CAMPOS GARCIA (Esquerra-AM)

12. JOSE AGUSTIN ESTELLER LLORACH (Esquerra-AM)

13. MARIA ADORACION FERNANDEZ GONZALEZ (Independiente)

14. BRUNO CELAYA MONTERO (Esquerra-AM)

15. BELEN REVERTER MUÑOZ (Esquerra-AM)

16. VIRGINIA CLARA BELDA VALLS (Esquerra-AM)

17. ALBERTO MARTINEZ MONFORTE (Esquerra-AM)

18. FRANCISCO JAVIER PONS PETITE (Independiente)

19. SONIA AGRAMUNT SALVADOR (Esquerra-AM)

20. DAVID SENAR SIMO (Esquerra-AM)

21. MARIA JOSE CORIHUELA BELTRAN (Esquerra-AM) Candidatura número: 4

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)

1 CARLOS YACOUB ABU EID

2 MARIA DE LOS ANGELES FLORIDO ZAMORA

3 ANDRES CLIMENT CLIMENT

4 PATRICIA CUADROS MACHO

5 FRANCISCO MUÑOZ GUERRA

6 ROSA MORERA CUARTERO

7 ANTONIO FRANCISCO FLORIDO CONTERO

8 MARIA TERESA COLLADO RODRIGUEZ

9 PEDRO JOAQUIN GIL ZAERA

10 MONICA CASAS NAVAS

11 ARGIMIRO DEL VALLE RAMIA

12 MARIA DEL ROSARIO LOPEZ GARCIA

13 MARIA INMACULADA FAVA CHINCHILLA

14 ANTONIO PEREZ RODENAS

15 WAFA AIT REDUAN HADDU

16 ANTONIO SIVERIO PADILLA

17 PILAR JOSEFA PITARCH SALVADOR

18 CONSTANTINO DE LA FUENTE SANZ

19 MARIA CARMEN HERNANDEZ CORTES

20 CRISTOBAL CASANOVA SALVADOR

21 JUAN LUIS GARCIA BETETA

BLOC NACIONALISTA VALENCIÁ-COALICIÓ COMPROMIS:BLOC (BLOC)

1. RICARDO MANUEL MASCARELL MOROS

2. JOAN MANUEL FERRER MESEGUER

3. LAURA PIÑANA MAS

4. JUAN JOAQUIN LORES ESPINOSA

5. MARIA INMACULADA ARAYO SOLA

6. MARTA ESCUDERO ALBOR

7. PABLO AGUSTIN ALBIOL PRETEL

8. MARIA PILAR ORS ZARZOSO

9. CELIA TRENZANO SOLVES

10. JUAN GOMIS HERNAN

11. JOSE LUIS GUZMAN GRAU

12. MARIA JOSEP ARAYO SOLA

13. ELADIO AGUSTIN GINER ALBIOL

14. SANTIAGO AÑO FERRER

15. OLGA BAHENT MIRALLES

16. PEDRO BALLESTER FERRERES

17. MARIA DEL CARME PELLICER SIMO

18. JOSE MARIA QUEROL GELLIDA

19. MONICA FA MALUENDA

20. MARIA TERESA MORALES PEÑA

21. VICENTE MIGUEL CUCALA PASCUAL

Suplents

1. MARIA PILAR BAYARRI BELLES

2. JUAN VICENTE VALLES BOU

FAMILIA Y VIDA (PFyV)

1. VICENTE JOSE SERRA MARTI

2. JUAN ANTONIO ARAN MUNDO

3. ANA TORTOSA CAMBRA

4. MARIA NIEVES TALENS BERNABEU

5. JOAQUIN POQUET LLOMBART

6. JOSEFA LLOMBART COGOLLOS

7. MARIA DEL CARMEN BERTOMEU CATALA

8. PEDRO ALBERO MEDINA

9. JUAN JOSE SANCHEZ VERGE

10. DAVID SANCHIS OROVAL

11. MARIA JOSE GASSO MICO

12. SHEILA ARAN VIDAL

13. SEBASTIAN ALMANSA ALBALADEJO

14. RUBEN ADELL MIRALLES

15. JOSE JUAN GOMIS MIR

16. VICENTE SERRA MARTINEZ

17. JOSE MANUEL RESUA GONZALEZ

18. MATEO FERRERO ROYO

19. MARIA LUISA GEA GELLIDA

20. ROSA MARIA VIDAL CORNELLES

21. JOSEFA LAUDER FLORES

Suggeriments T'agrada? Imprimir Actualitzada 20/10/2017 13:42 © 2000-2017 Ajuntament de Benicarló