Benicarló
Foto Foto Foto Foto
fletxaValencià fletxaCastellano
retol
ELECCIONS AL PARLAMENT EUROPEU 2004

Escrutini detallat

Resultats de l'escrutini de les Eleccions al Parlament Europeu 2004

%Escrutini completat: 100,00%   Meses escrutades: 28 de 28


Districte11111222333333
Secció12345123123456Total
Electors censats11601636758152155458811435975541064186319551756122216371
Certificacions Censals A) Alta000000000000000
Certificacions Censals B) Correcció000000000000000
Abstenció686869445812316293631365214578100711609256418942
Vots emesos4747673137092382955122323404868567958315817429
Vots en blanc4347013026256245
Vots nuls1400022003002519
BLOC821851713410826291310163
C.D.S.000001001020105
PSOE23530912733211611224882972183903354142383253
N.I.V.000000000002305
CUP000000000010001
UCL000000000001001
FE000000010010002
PP2073921573281021512261312202363853603463003541
ERPV411013411812615222314134
TC-PNC000000000000202
NÓS-UP000000000000000
PREPAL000000000000000
UV0501010200300012
ARALAR100000000012105
EC000110000000114
PH000001000000001
PUM+J000000000000101
EUPV-ENTESA71611168785231921126141
PF y V020000000300005
FA000000000101103
PC000000000000000
LOS PARADOS001200000000003
PASOC000030001000004
EV-GV3240302311693239
PADE000000012100004
PCPE-LI (LIT-CI)100000000001002
FE de las JONS010101100000004
POSI001100000000002
DN2000000110250213
CL000000000000000
P.CANNABIS1102011110322116
%Abstenció59,1453,1258,7153,3957,0449,8355,2161,1438,6354,3254,0559,3452,6852,4554,62
%Participació40,8646,8841,2946,6142,9650,1744,7938,8661,3745,6845,9540,6647,3247,5545,38
%Participació 14h24,2227,1420,8425,3824,0131,1223,8822,7834,4824,2524,5317,6526,1426,4324,60
%Participació 18h31,6434,9630,2134,4532,1337,4130,0127,4743,5031,5831,2926,7534,6235,0232,47
%Vots en blanc0,840,391,280,990,000,340,590,000,591,230,230,630,720,340,61
%Vots nuls0,210,520,000,000,000,680,390,000,000,620,000,000,240,860,26
%BLOC1,692,742,560,710,422,372,541,722,941,653,043,651,561,722,19
%C.D.S.0,000,000,000,000,000,340,000,000,290,000,230,000,120,000,07
%PSOE49,5840,2940,5846,8348,7437,9748,4435,3428,5344,8645,5642,1449,8240,9643,79
%N.I.V.0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,250,360,000,07
%CUP0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,120,000,000,000,01
%UCL0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,130,000,000,01
%FE0,000,000,000,000,000,000,000,430,000,000,120,000,000,000,03
%PP43,6751,1150,1646,2642,8651,1944,1456,4764,7148,5644,9845,2841,6451,6447,66
%ERPV0,841,430,001,831,683,731,560,430,591,231,752,772,772,411,80
%TC-PNC0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,240,000,03
%NÓS-UP0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00
%PREPAL0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00
%UV0,000,650,000,140,000,340,000,860,000,000,350,000,000,000,16
%ARALAR0,210,000,000,000,000,000,000,000,000,000,120,250,120,000,07
%EC0,000,000,000,140,420,000,000,000,000,000,000,000,120,170,05
%PH0,000,000,000,000,000,340,000,000,000,000,000,000,000,000,01
%PUM+J0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,120,000,01
%EUPV-ENTESA1,482,093,512,263,362,371,562,160,590,622,222,641,441,031,90
%PF y V0,000,260,000,000,000,000,000,000,000,620,000,000,000,000,07
%FA0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,210,000,130,120,000,04
%PC0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00
%LOS PARADOS0,000,000,320,280,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,04
%PASOC0,000,000,000,001,260,000,000,000,290,000,000,000,000,000,05
%EV-GV0,630,261,280,001,260,000,391,290,290,210,701,130,360,340,52
%PADE0,000,000,000,000,000,000,000,430,590,210,000,000,000,000,05
%PCPE-LI (LIT-CI)0,210,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,130,000,000,03
%FE de las JONS0,000,130,000,140,000,340,200,000,000,000,000,000,000,000,05
%POSI0,000,000,320,140,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,03
%DN0,420,000,000,000,000,000,000,430,290,000,230,630,000,340,17
%CL0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00
%P.CANNABIS0,210,130,000,280,000,340,200,430,290,000,350,250,240,170,22

Atenció: les dades que s'ofereixen únicament tenen validesa informativa.

Suggeriments T'agrada? Imprimir Actualitzada 26/09/2017 15:14 © 2000-2017 Ajuntament de Benicarló